Kuřec (DSSS): Národ versus neziskový sektor

Po roce 1989 se k nám společně s dalšími výhodami i nešvary dostal ze Západu fenomén zvaný "neziskové organizace". Samozvaní ochránci dobra se přisáli jako pijavice na veřejné finance a kromě parazitování ještě mají tu drzost kázat lidem, co je správné a co ne. Pokouší se určovat hodnoty ve společnosti a vystupují proti všemu tradičnímu. Pokud má být česká společnost životaschopná, musí stát a jeho instituce s podporou tohoto jedu co nejdříve skoncovat.

Jako příklad nám může posloužit, asi největší česká neziskovka, Člověk v tísni. Tu na začátku 90. let zakládala skupinka lidí kolem Šimona Pánka a jednalo se o malý projekt. Během několika let se z nich stala obří organizace s miliardovým rozpočtem a tisíci zaměstnanci po celém světě. A financování? Podle jejich vlastních zdrojů organizace se jedná hlavně o eurodotace a český státní rozpočet. Takto si každý rok tito lidé příjdou na více než miliardu korun. Za tyto naše peníze se například podporuje libárální "demokratická" klika po celém světě nebo se třeba radí cikánům, jak nejlépe využívat sociální dávky v Česku i na Slovensku. Nesmí chybět ani podpora gayů, leseb apod.

Na to, že mají tito lidé v názvu slovo "nezisková" si příjdou na opravdu pohádkové peníze ze státního rozpočtu. Radnice a samosprávy se těchto parazitů bojí a proto jim vycházejí vstříc. Žádný starosta nechce být těmito darmošlapy označen za xenofoba, či rasistu, protože by se již v dalším volebním období nedostal na kandidátku. V této naší demokracii totiž nevládne lid, ale stranické sekretariáty, které rozhodují, kdo bude vládnout.

Při jednání s lidmi z tohoto sektoru nesmíme zapomínat, že nejsou nikým voleni. Nemají proto od nikoho žádný mandát. Iluze, že někoho reprezentují výchází pouze z toho, že za nimi stojí neomarxistická lobby z Bruselu. Tu ale stejně jako je nikdo z českých občanů nevolil. Proto se nesmíme nechat těmito multikulti fanatiky ukřičet.

DSSS se tyto špinavé praktiky netýkají a v parlamentu bude nekompromisně požadovat okamžité zastavení financování všech neziskovek. Pokud chcou u nás i ve světě tito pomatenci prosazovat svoje zvrácené bludy, nechť tak činí z darů podobně zaměřených jedinců.

Jan Kuřec

kandidát DSSS v Moravskoslezském kraji ve volbách do Poslanecké sněmovny