DSSS startuje přípravu na parlamentní volby!

Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti v Moravskoslezském kraji tímto začíná s volební kampaní před volbami do Poslanecké sněmovny, které se uskuteční v říjnu.

Chceme oslovit ty voliče, kteří mají národní a sociální cítění a již mají dost zkorumpované a zlodějské mafie, která nám zde již 28 let vládne! Chceme zacílit zejména na ty občany, kteří ctí národní hodnoty, které jsou pro nás na prvním místě.

 

Do podzimních voleb půjde mnoho stran a hnutí, které se tváří jako pro-národní nebo vlastenecké. Rádi bychom, kdyby občané neuvěřili lžím těchto pochybných spolků a nejprve si zjistili původ a ještě nedávné postoje jejich představitelů. Zjistíme, že tyhle jejich momentální postoje jsou jen populitické žvásty, které jsou momentálně v kurzu a na které občané momentálně slyší. Jediná pro-národní alternativa byla a zatím stále je pouze Dělnická strana sociální spravedlnosti!

Do voleb povede stranu v Moravskoslezském kraji jako lídr Dominik Březný, kterého na našem webu brzy blíže představíme. Záda mu bude na krajské kandidátní listine krýt olympijský vítěz Ota Zaremba.

V rámci volební kampaně bude volební tým se svým infostánkem objíždět města a obce v kraji. Data návštěv jednotlých míst budou zveřejněna na tomto webu. Stejně tak budeme publikovat profily a rozhovory s jednotlivými kandidáty. Budeme také rozebírat dílčí body programu a také reagovat na aktuální události.

Jdeme do boje!

DSSS - Národní a sociální!